Rytmus to konečne potvrdil! Na sociálnej sieti raper prezradil jednoznačne najväčšiu novinku svojho života. So snúbenicou Jasminou budú totiž už čoskoro rodičmi!

Rytmus potvrdil najväčšiu a najkrajšiu novinku vo svojom živote! Aj keď sa o rodičovstve zamilovanej dvojice špekulovalo už dlhšie obdobie, pričom raper sa chcel súdiť so známym bulvárom kvôli nepravdivej informácii o Jasmininom tehotenstve, teraz po mesiaci to sám priznal!

S milovanou snúbenicou Jasminou sa čoskoro stanú rodičmi. Na sociálnej sieti totiž Patrik zverejnil dojímavý záber šťastnej moderátorky, pričom v rukách drží detské topánočky.

Všetko navyše umocňuje aj krásny text pri fotke: “Najkrajší darček v mojom živote. Naše prvé a posledné vianoce vo dvojici. Milujem ťa mamina,” znejú nadšené slová Rytmusa. Jasmina sa k nemu okamžite pridala a na Instagrame zverejnila rovnako šťastné slová: “Myslím, že dnes je ten správny čas na to, aby som sa s Vami podelila o jeden z najkrajších darov, aké človek môže dostať. Tieto Vianoce trávime s Paťkom dvaja, ale už tie nasledujúce nás bude o jedného viac. Tešíme sa z tohto daru, sme vďační za všetku radosť, ktorú nám dáva, aj keď je ešte len v brušku. Chceli sme sa s Vami o to tento zázrak podeliť,” prezrádza radostnú novinku. Srdečne blahoželáme!

Rytmus priznal Jasminino tehotenstvo
Známa dvojica bude mať bábätko!

Zdroj │ Foto: Instagram