Rado Dulin je na Farme zjavne na roztrhanie. Hoci všetci vedia, že najväčšie sympatie prechováva ku Kristíne, nechýbalo veľa a mohol skončiť v posteli aj s ďalšou účastníčkou. Toto by ste zrejme nečakali!

Rado Dulin si získal sympatie viacerých farmárok a potom, čo okúzlil mladú Mirku, začína byť stále viac zamotaný vo vzťahu s Kikou. Vodič sanitky už dokonca nemá jasno ani v tom, ako bude pokračovať vonku so snúbenicou. Na statku ho totiž prepadli pochybnosti o tom, či sa k nej chce vôbec vrátiť.

Aby toho nebolo málo, Kike dokonca pod vplyvom alkoholu vyznal lásku, hoci plavovláska jeho slová neopätovala. Najnovšie má ale po Casanovi poškuľovať aj ďalšia žena na statku. Ako sa hovorí, tichá voda brehy myje, a tak ňou nie je nik iný ako Barbora.

Ako prezradil Radovi Vlado, Robiňovi mala Baška počas večera plného alkoholu viackrát prízvukovať, že chce ísť za Radom a stráviť s ním večer. “Nechaj ma, ja chcem byť s ním,” mali znieť blondínkine slová, ktoré Vlado zaklincoval humorom sebe vlastným: “Bola na mol a chcela hada Rada do ruky.” Viac sa o nečakanom odhalení dozviete vo videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<