Na Slovensku pred pár hodinami zarmútila fanúšikov správa o úmrtí legendárneho hokejového kouča a trénera. V Čechách sa na verejnosť dostala smutná informácia z prostredia filmového šoubiznisu. Na život si mal siahnuť len 46-ročný producent, ktorý stál za zrodom Kameňáku 4 či ságy Babovřesky.

Vo veku 46 rokov zomrel Jiří Jurtin. Český filmový producent mal podľa overených informácií portálu Extra spáchať samovraždu. K osudnému incidentu malo dôjsť v piatok v aute v Hrabalově Kersku, kde posledné dva roky býval. Na konte mal známe a obľúbené filmy ako Lída Baarová, Bestiář, Bony a klid 2, Kameňák 4, Babovřesky či Hranaři.

Pri tele obete sa údajne malo nájsť množstvo liekov, ako aj strelná zbraň. Producent mal trpieť silnou cukrovkou, a zároveň ho mali trápiť obrovské dlhy. Jeho skrachovaná firma NOGUP agency s.r.o. mala dlžiť viacerým ľuďom vysoké sumy, dohromady až v stovkách miliónov českých korún.

Mal obrovské dlhy a nebola z toho cesta von. Taktiež mal neuveriteľne ťažkú cukrovku a s tým súvisiace zdravotné problémy,” uviedla osoba z jeho okolia. Portál spresnil, že Jurtin sa mal predávkovať inzulínom a ďalšími liekmi. Správu následne nepriamo potvrdila aj jeho bývalá manželka, s ktorou má dieťa. “Je to rodinná záležitosť, nechcem sa k tomu vyjadrovať. Ďakujem za pochopenie,” odpovedala a poďakovala za kondolenciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz │ Foto: FB/Jiří Jurtin