Na Farme došlo k ďalšiemu zblíženiu medzi dvomi účinkujúcimi. Zamilovaná Sára a Erik skončili pod jednou perinou a spoločne si užili najväčšie intímnosti. Už na druhý deň je však medzi dvojicou všetko inak a mladá farmárka svoje rozhodnutie trpko ľutuje. Nedávno šokovala aj správa, že dve z vypadnutých farmárok mali vážnu nehodu.

Na Fame došlo k ďalšiemu zblíženiu medzi účastníkmi reality šou. Po tom, čo vypadla Eva, ktorá olizovala Vladovu bradavku, sa tentokrát postarala o rozruch Sára Adamčíková. Tá je už od doby, kedy sa stala slúžkou, zahľadená do Erika Zahorjana. Dvojica si prejavovala sympatie už dlhšie obdobie, no k intímnostiam došlo až teraz.

Farmári spolu skončili v noci pod perinou a bolo zjavné, čo sa deje. Sára nasledujúce ráno priznala, že prechováva voči Erikovi aj nejaké city. Napriek tomu, že sa zdalo, že na Farme vznikne konečne naozajstný pár, prišlo veľké sklamanie.

Farmár sa totiž už pár hodín po spoločnej romantike začal správať odmerane a na Sáru doslova štekal. Z ukážok najbližšej časti je jasné, že mladá žena toto správanie nenesie ľahko a svoju vášnivú noc už aj oľutovala. Čo sa naozaj deje medzi dvojicou, sa dozviete už čoskoro.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza