Semifinále Farmy sa nezadržateľne blíži a už o chvíľu sa rozhodne o tom, ktorí farmári skončia v superfinále. O všetkom rozhodnú nasledovné disciplíny, ktoré preveria šikovnosť súťažiacich.

Semifinále sa spustí už o pár hodín a farmári čoskoro spoznajú superfinalistov, ktorí zabojujú o výhru 75-tisíc eur. Štvorica farmárov v zložení Milan Vysokai, Dominik Porubský, Peter Harezník a Karin Dvořáková sa o chvíľu predvedú v stodole, kde ich privítajú aj všetci vypadnutí farmári. Už teraz je pritom na statku napätá atmosféra a do konfliktu sa mali dostať aj dve ženy, ktoré boli ešte nedávno kamarátky.

Sily si semifinalisti zmerajú v disciplínach, kde môžu ukázať svoju šikovnosť a nebudú to mať, veru, ľahké ani tentokrát. Z upútaviek televízie Markíza je totiž už teraz jasné, že pôjde o poriadne drsný súboj. Farmári sa budú musieť popasovať so založením ohňa, čo sa doposiaľ poriadne naučil len vypadnutý Martin Šmahel. Okrem iskry sa ponamáhajú aj so šikovnosťou pri disciplíne s fľaškou a šnúrkou.

Najväčším prekvapením vyraďovacieho kola ale bude hlasovanie, ktoré Evelyn ohlási na záver. Všetci vypadnutí farmári budú mať totiž právo priradiť svoj hlas jednému zo semifinalistov. Ako dopadne tento napínavý súboj a ktorí z farmárov postúpia, sa dozviete už čoskoro.

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube