Milan Ondrík, Klára Issová a ich zamotaný manželský príbeh si Slovákov okamžite získal a s napätím čakajú na každú novú epizódu. Jednu vec však tvorcovia akosi nedomysleli a divákom to v seriáli Zrada naozaj prekáža. 

Slováci na sociálnych sieťach radi vyjadrujú svoje názory. Pri novom seriáli Zrada ide o takmer samé pozitíva. Obsadenie, zápletka, napätie, to všetko hodnotia jednotkou s hviezdičkou.

Klára Issová v Zrade: Toto boli jej podmienky pri pikantnostiach!

Medzi chválami sa však nachádzajú aj poznámky o tom, že keď je atmosféra podčiarknutá hudobným podmazom, ten prehlušuje dialógy. ,,Silné podfarbenie hudbou, ruší to,” upozornila v komentároch na našom Facebooku Erika. ,,Ani nepočuť hovorené slovo,” zareagovala na jej slová Silvia. ,,Dobrý seriál, ale kvôli hudbe chvíľkami není nič rozumieť,” pridala svoj názor Eva.

,,S tou hudbou by ste naozaj mohli niečo urobiť….. Ale neverím, že to tu niekto kompetentný číta…. .. Ale super seriál, TOP,” odkázala tvorcom Martina. ,,Perfektný seriál, škoda, že má iba 10 častí. Jedinú výhradu mám k tomu, že príliš hlasná hudba prehlušuje dialógy, takže ťažko rozumieť, čo herci (výborní) hovoria,” napísala Petra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

,,Škoda, že hercom skoro nerozumiete, čo hovoria, keď tam hrá akože v pozadí hudba. Hudba tlmí slová hercov. Keď nehrá hudba, zase musím stlmiť zvuk, lebo je to hlučné. Pri hudbe zosilňujem zvuk. Takže sa stále “hrám” s tv ovládačom. Inak seriál super aj herci,” posťažovala sa Juliana, pričom zďaleka nie je posledná, ktorej celkový dojem zo seriálu kazí hlasná hudba.

Zdroj: Facebook/Hitky, Slovakwoman | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial