Televízia JOJ len pred niekoľkými týždňami odštartovala vysielanie úspešného seriálu Iveta, ktorý v spoločnosti okažite rozvíril mnohé vášne. Kým väčšina divákov je z novinky nadšená, nájdu sa aj takí, ktorí zásadne kritizujú predovšetkým prezentáciu mesta Trebišov.

Hlavnou hviezdou seriálu je pritom krásna herečka Alžbeta Ferencová, ktorá sa okrem pôsobenia pred kamerami venuje aj spevu a tancu. Televízia Markíza len pred okamihom potvrdila, že multitalentovaná umelkyňa bude súčasťou ich nového projektu, pričom pôjde o odľahčený kriminálny seriál z chorvátskeho prostredia.

„Markíza a Nova majú v príprave množstvo nových projektov, či už do lineárneho vysielania alebo pre Voyo. Jedným z nich je aj táto zaujímavá seriálová novinka s Alžbetou Ferencovou a jej českým hereckým partnerom, ktorého meno prezradíme už čoskoro,” prezradila Silvia Majeská, programová riaditeľka TV Markíza a TV Nova. Ako dodala, 8-dielny seriál sa bude zaoberať kriminálnymi prípadmi zo slnečného Chorvátska, ktoré je obľúbenou destináciou Čechov i Slovákov, kým doplnený bude odľahčeným humorom.

„Tento nový projekt v sebe spája všetko, čo má divák v televíznych seriáloch rád – napätie, dobrodružstvo, humor a postavy, aké každý z nás už niekedy stretol a dokáže si predstaviť, že by sa s nimi mal o čom rozprávať,” doplnil pre Markízu producent seriálu Rasťo Šesták s tým, že divákom na obrazovkách ponúknu pocit dovolenky s trochou napätia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, IG/this.is.zea, tvjoj