Len v marci 2017 známy seriálový herec prežil jeden z najkrajších dní vo svojom živote, keď ho jeho polovička požiadala o ruku a v súčasnej dobe sú z nich už čerství novomanželia. Nielenže mali rozprávkovú svadbu, ale oddávala ich aj populárna televízna hviezda. 

Colton Haynes je mladý americký herec, ktorý sa blysol v obľúbených i úspešných seriálových snímkach ako Arrow, American Horror Story či Teen Wolf. Tento 29-ročný fešák sa okrem herectva venuje príležitostne aj modelingu. Colton však celé roky pred svetom tajil veľké tajomstvo, s ktorým nakoniec vyšiel von. Priznal sa, že ho priťahuje rovnaké pohlavie a po krátkej dobe od jeho otvorenej spovede sa na verejnosti začal ukazovať so svojou láskou.

Jeho partnerom sa stal vyhľadávaný florista, ktorý si v marci 2017 pre neho pripravil veľkolepé prekvapenie. V slnečnom Mexiku na pláži Coltona požiadal o ruku a do roka si dvojica vystrojila vskutku rozprávkovú svadbu. V hoteli v Palm Springs si vymenili svoje manželské sľuby a tento ceremoniál viedla ich dlhoročná priateľka Kris Jenner, ktorá sa preslávila po celom svete rodinnou reality šou.

Ich obradu sa zúčastnilo vyše 100 hostí, medzi nimi bolo aj pár celebrít ako Sofia Vergara s manželom, Melanie Griffith alebo mladá herečka Billie Lourd. Samotný Colton neskrýval svoje nadšenie, ktorý na svojom Instagrame prezradil, že si vzal muža svojich snov a stále plače od šťastia. Zároveň sa nesmierne teší, že zvyšok života môže stráviť po boku Jeffa.

https://www.instagram.com/p/Ba2bbsLDnM7/?taken-by=coltonlhaynes

Zdroj: People.com | Foto/Video: Instagram