Martina Šimkovičová má za sebou veľmi nepríjemné a náročné obdobie. Po drsnom rozvode so svojím exmanželom Igorom sa rozhodla prehovoriť o jeho netradičných praktikách…

Martina Šimkovičová, ktorá aktuálne pôsobí v politike, prežíva v súkromí nepríjemné a náročné obdobie. Pred pár dňami totiž absolvovala drsný rozvod so svojím exmanželom Igorom. Aj keď sa zrejme na súde na všetkom dohodli, ich rozchod nebol ani zďaleka ružový.

Bývalá hviezda Markízy sa teraz rozhodla prehovoriť o praktikách svojho EX, ktoré jej dali poriadne zabrať: „Vraj mi zostal dom. Zabudol podotknúť, že s ťarchou 360-tisíc, s ďalšími nákladmi, ktoré žena nemá šancu finančne uniesť. Vzal mi auto. A to naozaj nepríjemným spôsobom,“ odhaľuje pre Plusku pozadie bývania v lukratívnom dome v rakúskom Prellenkirchene.

Blondínka si síce zarobí v parlamente pekné peniaze, no pri výchove dvoch detí a údržbe luxusnej vily to bude postačovať len ťažko. Aj keď sa pôvodne snažili dom predať za vyše 600-tisíc eur, napokon ponuku stiahli. Ako sa nakoniec Šimkovičová s problémami popasuje, ukáže čas. Podobný scenár si pritom prežila aj Bičanová, ktorej mal moderátor rovnako zhabať auto.

Šimkovičovej mal exmanžel zhabať auto…

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TV Markíza, Facebook