Martina Šimkovičová (47) to má, ako sa hovorí, konečne za sebou. Pred pár dňami totiž urobila poslankyňa jeden z najdôležitejších životných krokov, hoci o tom mnohí netušili.

Politička Martina Šimkovičová má z krku mimoriadne nepríjemnú záležitosť. Hoci už v minulosti prebehol súd s jej bývalým partnerom Igorom (43), až v stredu sa podarilo dvojicu definitívne rozviesť a dohodnúť sa na podmienkach. Tajné pojednávanie tak rozdelilo dvojicu, ktorá spolu od čias randenia strávila neuveriteľných devätnásť rokov.

Rozvod mal podľa informácii Nového Času prebehnúť hladko a dvojica tak ukončila mediálne rozbroje: „Áno, je to pravda, sme rozvedení,“ potvrdil Šimkovič. Na súde sa mali dohodnúť i na starostlivosti o deti, ako aj výživnom. Hoci nevedno, aký bol napokon výsledok, ešte pred pár mesiacmi požadovala bývalá markizáčka od exmanžela 1 300 eur na výživnom pre obidve deti. Igor si ale predstavoval skôr striedavú strarostlivosť s tým, že syn Marko pôjde bývať k nemu.

Poslankyňa si mala údajne medzičasom nájsť aj priateľa, lekára Petra Kotlára. Ten založil vlastnú televíziu a v hre tak bola aj otázka, či Šimkovičovú nezamestná. Faktom ale nateraz ostáva, že blondínka je opäť slobodná žena, ktorá sa podľa zákulisných informácii napokon rozhodla nepredať luxusnú haciendu v Prellenkirchene a ostať naďalej bývať v krásnom dome v Rakúsku.
Šimkovičová je od stredy definitívne rozvedená
Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook