Obľúbená markizácka šou Svadba na prvý pohľad predstavila pred časom aj kontroverznú Luciu Hlinkovú, ktorá si pred kamerami zobrala ženícha Ivana. Ich láska však napokon nerozkvitla a dnes lieta televízna účinkujúca v poriadnych problémoch. Spolu so snúbencom ju zadržala polícia!

Lucia Hlinková (30) sa Slovákom zapísala do pamäti, keď vystúpila v obľúbenej šou televízie Markíza s názvom Svadba na prvý pohľad. Mladá žena si pred kamerami zobrala za manžela ženícha Ivana (39), s ktorým sa však žiadna veľká láska nekonala. Nedávno ale odhalila na sociálnych sieťach, že je opäť zasnúbená, pričom novým manželom sa mal stať jej priateľ Marek.

Zo svadby však nebude zrejme nič, keďže dvojicu mala podľa informácií Nového Času zatknúť polícia pri drogovej razii: “V rámci vykonaných domových prehliadok v chatovej oblasti Žabí Majer a v jednom z bytov v Pezinku zadržali štyri podozrivé osoby a dôkazný materiál, okrem iného aj kryštalické látky a rôzne pomôcky k užívaniu drog. Zaistený materiál je v súčasnosti podrobený expertíznemu skúmaniu. Tri zo štyroch zadržaných osôb, jedeného muža a dve ženy, už vyšetrovateľ Policajného zboru na základe zabezpečených dôkazov obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Obvinenému M.D. z Bratislavy, obvinenej L.H. z okresu Prievidza a M.I. z Malinova hrozí v prípade preukázania viny pred súdom trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov,” napísala polícia na svojom profile.

Lucia pritom priznala problémy s drogami už počas šou, no je zjavné, že v nich lietala opäť. Lucia je aktuálne stíhaná na slobode, no obvinenie polície poprela: “Nie je to vôbec pravda,” odpovedala. Usvedčovať ju však má aj políciou zverejnené bydlisko Prievidza, keďže pochádza z obce Kanianka, a rovnako záber policajného záznamu na červenú motorku pre domom, ktorú kontroverzná Lucia len nedávno inzerovala na predaj na svojom profile. O tom, či skončí spolu so snúbencom za mrežami na dlhé roky, rozhodne až súd.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/Polícia – Bratislavský kraj