Len pred pár dňami šokovala herečka Dominika Kavaschová nepríjemnou správou. Ktosi sa jej vyhráža, že v prípade nezaplatenia vysokej sumy peňazí zverejní jej intímne zábery z telefónu. Najnovšie sa pridala aj Zdena Studenková a Emma Drobná.

Herečka Zdena Studenková potvrdila, že obdržala rovnakú správu s výhražným obsahom. V prípade obidvoch herečiek ale zostalo zo strany anonyma zatiaľ len pri slovách. Také šťastie ale nemala speváčka Emma Drobná. Tá totiž spolu s Filipom Šebom priznala, že jej nahé zábery po neuhradení požadovanej sumy kolujú internetom.

Dvojica na Instagrame vo videu ohlásila, čo sa stalo: “Začal sa nám vyhrážať, začal nás dokonca vydierať, aby sme mu niečo zaplatili, aby to nedával von. S čím nesúhlasíme,”  prezradila zaľúbená dvojica trpkú skúsenosť.

V ich prípade sa ale presvedčili, že anonym svoje vyhrážky naaplnil: “…ale čo je najhoršie, tak my sme sa už aj presvedčili, že to vonku je. Mrzí nás táto situácia. Necítime sa safe, a preto s Filipom odchádzame z Instagramu. Dúfam, že nás pochopíte,” odhodlali sa k ráznemu kroku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/emmadrobna