Šou Svadba na prvý pohľad má za sebou viacero škandálov. Jedným z posledných bolo aj odhalenie, že nevesta Lucia účinkovala v hanbatom filme pre dospelých. Tentokrát má na krku obrovský problém aj psychologička Jana Štefániková.

Šou Svadba na prvý pohľad sa dnes už pokojne môže hrdiť prívlastkom kontroverzná. Okrem škandálov účinkujúcich sa najnovšie prevalil aj poriadny problémy samotnej psychologičky, ktorá vyberala vhodných kandidátov do televízie.

Reč je o Jane Štefánikovej, ktorá sa pred niekoľkými hodinami objavila aj v správach televízie Markíza. Tvár z televízie mala komunikovať s Mariánom Kočnerom v citlivej kauze Čistého dňa. Bola to totiž práve Štefániková, ktorá sedela pri výsluchu mladých chovankýň resocializačného zariadenia.

Kočner ju počas výsluchov pravidelne zasypával SMSkami, na ktoré mu odpovedala a informovala ho o priebehu. Hoci psychologička priznáva komunikáciu s podnikateľom, obhajuje sa so slovami, že šlo len o odpovede zo slušnosti, keďže chodila na gymnázium s jeho dcérou: “Žiadne citlivé ani iné informácie z výsluchu, ktorý mimochodom trval niekoľko hodín, sa k nemu nedostali, teda odo mňa určite nie,” hájila sa pre Markízu. Niektoré z jej odpovedí Kočnerovi si pritom môžete pozrieť na obrázkoch nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Psychologička zo šou Svadba na prvý pohľad informovala Kočnera o výsluchu chovankýň Čistého dňa

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza