Šou televízie Markíza Svadba na prvý pohľad sa začína stále viac podobať na frašku. Účinkujúci, ktorí sa sobášia, sú totiž známe firmy, ktoré majú za sebou skúsenosti pred kamerami. Nevesta Lucia sa dokonca objavila v hanbatom videu pre dospelých.

Šou Svadba na prvý pohľad, ktorá pokračovala na televízií Markíza svojou treťou časťou, sa začína čoraz viac podobať na frašku. Len pred pár dňami uniklo, že Braňo z menovanej relácie si svoju lásku skúšal hľadať aj cez kontroverznú zoznamku Take Me Out, keď pozval na rande Simonu Butinovú.

Najnovšie sa ale o doposiaľ najväčší škandál postarala nevesta Lucia, ktorá si mala po výbere odborníkov zobrať za manžela podnikateľa Ivana (39). Dvojica si ale na prvý pohľad príliš nezavoňala a kráska pomýšľala aj nad útekom. Ani Ivan ale zrejme netuší, čo sa za nevinnou tváričkou Lucie skrýva.

Mladá dievčina má za sebou bujarú minulosť, keďže sa ako 22-ročná a zadaná zúčastnila na hanbatom kastingu na známom bielom gauči, kde prichytili aj Zuzanu Plačkovú. Lucia pred kamerou predvedie nahotu, no aj úplne intímne scénky s neznámym mužom. Prezradí na seba aj to, že už skúšala niekoľkokrát aj dievčatá a rovnako sa priznala i k nevere. Na záver sa nebráni ani tým najpikantnejším záberom, ktoré sú vhodné až od 18 rokov.

>>TU<<< (opens in a new tab)">Luciin kasting pre dospelých môžete vidieť >>>TU<<<

Ivan a Lucia si nepadli do oka
Lucia sa objavila na známom kastingu pre dospelých, kde predviedla úplne všetko

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, redtube.com