Ráchel Karnižová má za sebou poriadne turbulentný rok plný škandálov. TV Markíza si je však veľmi dobre vedomá, že tak ako pri Love Island 3 kontroverzná influencerka pritiahne divácku pozornosť aj pri ďalšej reality šou.

Obvinenia smerujúce k expartnerovi Tomymu Kottymu, ktorý mal dredatú krásku zneužiť, alebo šokujúce odhalenia Filipa Sulíka. Syn známeho politika Ráchel neraz riešil a postupne verejnosti odkrýval, čo všetko vraj chcela Tomášovi urobiť, ale aj to, ako má holdovať drogám a se*xu.

Na Ráchel sa valí nová špina: Chcela takto Tomyho navždy umlčať?

Nič z toho však bývalej misske z popularity neubralo, práve naopak. Na Instagrame podnikateľku sleduje takmer 320-tisíc ľudí a toto číslo sa najbližšie obdobie bude určite ešte zvyšovať. Klebety, že účastníčka Love Island 3, ktorá to s dnes už expartnerom Claudeom dotiahla až do finále, mieri do najnebezpečnejšej reality šou, sú potvrdené.

„Ponuku účinkovať v šou Survivor som prijala, pretože mám rada situácie, keď človek musí čeliť vlastnému strachu. Survivor toto spĺňa a súťažiť v tejto šou je pre mňa výzvou,“ uviedla podľa portálu Pluska influencerka, ktorú môžete sledovať v Survivor už od 27. februára na Voyo.

ráchel

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram/rachellkka, tvmarkizaofficial