Slávna kráska s kyprými tvarmi to až doteraz skrývala, no pred niekoľkými dňami s manželom odhalili sladké tajomstvo. Tehotenstvo vyzradila fanúšikom vtipným videom na sociálnej sieti.

Slávna plus size modelka Ashley Graham (31), ktorá až doteraz tajila sladké tajomstvo, má obrovský dôvod na radosť. Spolu so svojím manželom Justinom Ervinom sa totiž čoskoro stanú po prvýkrát rodičmi.

Radostnú správu oznámila fanúšikom na sociálnej sieti. “Pred deviatimi rokmi som si zobrala lásku môjho života. Bola to najlepšia cesta s mojou najobľúbenejšou osobou na svete! Dnes sa cítime tak požehnaní, vďační a vzrušení pri oslave našej rozrastajúcej sa rodiny. Šťastné výročie,” napísala manželovi Ashley.

Rovnako krásne slová napokon adresoval aj Ervin svojej manželke. “Mojej nekonečnej láske a dennej inšpirácii. Šťastné výročie. Týchto 9 rokov bolo skvelých. Myslím, že je to preto, že môj život skutočne začal, až keď si doňho vstúpila ty. Milujem ťa a milujem nás. Nás všetkých,” narážal na maličké bábätko. Dvojici srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/ashleygraham