Slováci hovoria jasne: TOTO si myslia o Šmahelovom výbere duelanta!

Dátum:

Farma 10 je plná prekvapení a nečakaných zvratov, čoho dôkazom bola i uplynulá epizóda reality šou. Práve v nej totiž nielen diváci, ale aj zvyšní statkári spoznali druhého duelanta, ktorého spomedzi nich vybral Martin Šmahel.

Finále televíznej reality šou Farma 10 je takmer za dverami, pričom divákov čakajú posledné epizódy obľúbenej relácie. Kým niektorí zo súťažiacich sa už vidia doma s tučnou výhrou na bankovom účte, farmárov momentálne čaká kontroverzný duel, do ktorého bol ako prvý vyzvaný fitnessák Martin Šmahel. Divákmi obľúbený súťažiaci si mal do súboja vybrať svojho protivníka, ktorého označením si získal mimoriadne sympatie nielen u zvyšných rivalov, ale aj televíznych divákov.

“Ty z pozície kráľa si ma postavil do pešiaka, ale odokryl si kráľovnú a ja ti ju teraz beriem,” povedal Martin s vážnou tvárou snáď najikonickejšiu vetu celej série farmárovi týždňa Petrovi Harezníkovi. Po vyslovení voľby padol kameň zo srdca mnohým súťažiacim, pričom posledný celebritný účastník šou dodal: “Ja beriem Táňu aj z toho dôvodu, že ak by som sa mal do tejto Farmy vrátiť, tak by mi Táňa najmenej chýbala.“ 

Ako sa zdá, napriek tomu, že pôjde o vôbec prvý zmiešaný súboj, voľbu duelantky nekvitujú len farmári, ale aj televízny diváci. Tí totiž vyjadrili sympatickému Martinovi mimoriadnu podporu, pričom mu dokonca prajú víťazstvo celej šou. „Huráááááá! Normálne som kričal, ako keby dalo Slovensko góóóóóóól,“ znie jeden z nadšených komentárov, ku ktorému sa pridáva ďalší diskutujúci: „Šmahel je kráľ! Super, fandím mu ako nikomu a toto, čo urobil a ako to urobil, robí z neho chlapa.“

Rozhodnutie Šmahela si napokon vyslúžilo doslova stovky komentárov, ktoré sú prevažne pozitívne, pričom početne vyzdvihujú najmä jeho „kráľovskú vetu“.

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...