Reality šou Farma sa pomaly, ale isto dostáva do svojho veľkolepého finále, pričom už o pár týždňov Slovensko spozná víťaza kontroverznej relácie. Desiata séria je už od svojho začiatku plná prekvapení a inovácii, pričom uplynulá časť so šokujúcimi zvratmi rozhodne nezaostávala.

Aj keď sa spočiatku zdalo, že Farma 10 si u divákov televízie Markíza nezíska patričnú sledovanosť, opak je pravdou a dej na statku takmer denne pozorujú tisíce Slovákov. Kontroverzné osudy farmárov zaujali od septembra 2018 množstvo ľudí, ktorí však tentokrát nesledujú len “bežných občanov”, ale aj osobnosti domáceho šoubiznisu, ktoré sa podujali vstúpiť do divočiny a hrať o výhru vo výške 75 000 €. Posledným z radu celebrít ostal pred kamerami fitnessák Martin Šmahel, ktorý sa však stal zároveň prvým duelantom nadchádzajúceho súboja o prežitie.

Práve uplynulý štvrtok sa mal po dlhom premýšľaní i taktizovaní vyjadriť, koho zo zostávajúcich súťažiacich vyzýva do piatkového duelu. Kým spočiatku tvrdil, že jeho voľba padne na divokú Táňu, ktorá sa nasťahovala do chatky farmára týždňa spolu s Petrom Harezníkom, mnohí pokladali jeho slová len za taktiku, ktorou rozhodí aktuálnu hlavu Farmy. Pomyselný trojlístok v zložení Táňa, Peter a Michaela Štefániková sa totiž podarilo rozbiť už uplynulý týždeň, kedy z hry vypadla práve posledná menovaná po súbojí s Danielou Urbanovou. “Chcel som sa rozhodovať rozumom, ale nakoniec som sa rozhodol srdcom,” nechal sa počuť prvý duelant Martin pri spoločnom stole.

Aj keď farmári predsa len predpokladali, že do súboja si fitnessák zvolí Dominika či Michala, opak sa stal pravdou a Martin Šmahel všetkým prekvapil. Prvýkrát v histórii sa totiž uskutoční zmiešaný duel, v ktorom sa športovec skutočne postaví proti Tatiane Brunayovej. “Ty z pozície kráľa si ma postavil do pešiaka, ale odokryl si kráľovnú a ja ti ju teraz beriem,” povedal Martin s vážnou tvárou, čím absolútne odrovnal nielen prítomných, ale aj televíznych divákov. “Ja beriem Táňu aj z toho dôvodu, že ak by som sa mal do tejto Farmy vrátiť, tak by mi Táňa najmenej chýbala,” dodal bez okolkov, pričom okrem Petra sa jeho voľbe tešili snáď všetci prítomní. Ako sa zdá, rozhodne sa máme v dueli na čo tešiť.

Celú voľbu druhého duelanta si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk