Televízia Markíza odvysielala v stredu večer pilotný diel dlho avízovanej zábavnej relácie Hypnoshow. Slováci ale po zhliadnutí odkazujú produkcii a vedeniu jediné! 

Televízia Markíza v stredu večer konečne odvysielala dlho avízovaný prvý diel zábavnej relácie Hypnoshow, ktorá sa vo svete teší mimoriadnej popularite. Večer odmoderoval Dano Dangl, ktorý nedávno opustil obľúbený projekt Milujem Slovensko a ďalší plánovaný 2 na 1 v spolupráci s Adelou mu zatiaľ nevyšiel. Spoločne s profesionálnym hypnotizérom Martinom zadávali Dominikovi, Natálii, Denise, Radekovi a Petrovi úlohy, ktoré mali divákov pobaviť.

Hoci myšlienka hypnotickej sugescie vyvolala u mnohých zvedavosť a očakávali chvíle plné smiechu, nestalo sa. Podľa Slovákov totiž účinkujúci vôbec nepôsobili zhypnotizovane a  „herecké“ výkony piatich dobrovoľníkov sa im zdali trápne. Negatívne komentráre a výsmech sa objavili po odvysielaní na Facebooku, Instagrame aj na stránke ČeskoSlovenskej filmovej databázy.

Práve tu sa objavilo snáď doposiaľ najhoršie hodnotenie, kedy si relácia vyslúžila 1 %, čím sa zaradila do kategórie „odpad“. Slováci Hypnoshow častovali označeniami ako dehonestácia diváka, kravina či hovadina, ktorá uráža diváka. Momentálne je otázne, ako na kritické názory a hodnotenia zareaguje samotné vedenie televízie.

Slováci zotreli Hypnoshow na Facebooku
Pozitívne ohlasy sa neobjavili ani na Instagrame
Nulové hodnotenie získala relácia aj na ČSFD

Zdroj: TV Markíza │ Foto: TV Markíza, Facebook, csfd.cz