Kvetku Horváthovú (43) vnímajú televízni diváci ešte od čias, kedy pôsobila ako vokalistka kapely Tublatanka či moderátorka relácie Crn-Crn. V Cestovinách či na Farme si taktiež získala mimoriadnu priazeň publika, pričom agresia zo strany Slovákov, ktorá sa jej dostala iba pred pár dňami, neprekvapila len ju samotnú, ale aj množstvo jej fanúšikov.

Moderátorka Kvetka Horváthová je tak ako množstvo ľudí z celého sveta aktívna i na sociálnych sieťach, pričom jej posledný príspevok vyvolal mimoriadne vášne. Potom, ako sme vás informovali, že sympatická blondínka prišla o domáceho maznáčika, sa na ňu spustila priam nepochopiteľná vlna kritiky.

“Keby som to nezažila, neverila by som tomu… Že aj takéto, jeden kilogram vážiace zvieratko môže byť tak milé, priateľské a kontaktné… Že nás bude každé ráno čakať pri dverách izby, že bude sprevádzať každý náš krok po byte ako verný psík, že sa naučí tak ako mačka chodiť na svoju toaletu, že vždy, keď sa vyvalím na gauč, vyvalí sa vedľa mňa alebo rovno na mňa a keď ho prestanem hladkať, jemne ma štuchne hlavičkou do dlane, aby som pokračovala… Taký bol náš Zajo. Náš malý ušatý zdroj dobrej nálady,” uviedla so smútkom Kvetka potom, čo jej po dvoch rokoch skonalo domáce zvieratko.

Aj keď moderátorka nechcela svojim statusom rozvíriť hladinu verejného záujmu, zo strany Slovákov sa spustila lavína nenávisti. “Aby sa Kvetka z toho náhodou nepos*ala. Je to síce smutné, lebo aj ten psík je tvorom na tejto zemi. A čo by Kvetka robila, keby prišla o dieťa?” rozčuľovala sa istá Anna, ku ktorej sa pridala i Martina: No to je v pi*i, my sme pred mesiacom prišli o mamu, to je tragédia, nie dáky zajac! Ja už nemôžem tieto pseudocelebrity. Kveta, keď ti blízky umrie, tak budeme mať štátny smútok asi, chudera.”

„Dúfam, že dala aj omšu slúžiť, keď bol člen rodiny? znel ďalší názor. Komentáre v podobnom duchu sa kopili napriek skutočnosti, že moderátorka smrť domáceho zvieratka a človeka rozhodne neporovnávala a na sociálnej sieti vyjadrila len smútok z nečakaného odchodu ich zajaca. Opačný názor na celú vec mala, okrem našej redakcie, aj fanúšička Alena, s ktorou sa statožnili desiatky ďalších. “To je jedno, či to bol psík, či zajačik, bol to člen rodiny a je to ľúto, ja viem, keď nám odišiel psík, viem to pochopiť. Kvetka, a z tých blbých komentárov si nerobte nič, nemajú citový fond,” odkázala.

K celej situácii sa napokon vyjadrila aj samotná Kvetka, ktorú prístup Slovákov nielen zranil, ale predovšetkým šokoval. “Nikde som nevyplakávala, len som venovala jeden post zvieratku, ktoré bolo súčasťou našich životov s konštatovaním, že škoda, že tu nebol s nami dlhšie. Ale aby niekto vypisoval, čo by som robila, keby som prišla o dieťa, o príbuzného… Preboha! Akí sme my ľudia „ľudskí“,” povedala pre Plusku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB, Pluska | Foto: IG/kvetkah