Rodina obľúbenej moderátorky Kvetky Horváthovej (43) má hlavu v smútku. Je tomu len zopár hodín, čo tvár Markízy odhalila pred fanúšikmi nešťastnú správu, ktorá ju zrazila na kolená.

Kvetka Horváthová nestráca pozitivitu či úsmev na perách ani v ťažších situáciách, avšak udalosť z posledných dní ju doslova zarmútila. Milovníčka zvierat totiž prišla o svojho domáceho maznáčika, ktorý bol súčasťou jej rodiny približne dva roky. Chlpaté klbko šťastia, ktorým sa pravidelne pýšila na sociálnej sieti, odišlo z jej života náhle, pričom jeho strata moderátorku mimoriadne zasiahla.

“Keby som to nezažila, neverila by som tomu… Že aj takéto, jeden kilogram vážiace zvieratko môže byť tak milé, priateľské a kontaktné… Že nás bude každé ráno čakať pri dverách izby, že bude sprevádzať každý náš krok po byte ako verný psík, že sa naučí tak ako mačka chodiť na svoju toaletu, že vždy, keď sa vyvalím na gauč, vyvalí sa vedľa mňa alebo rovno na mňa a keď ho prestanem hladkať, jemne ma štuchne hlavičkou do dlane, aby som pokračovala… Taký bol náš Zajo. Náš malý ušatý zdroj dobrej nálady,” uviedla so zlomeným srdcom Kvetka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/kvetkah, dasasimekova