Pred necelými dvomi týždňami sa v speváckej súťaži SuperStar 2018 predstavil aj sympatický Lacko Angyal, ktorý zahviezdil s pesničkou z vlastnej tvorby. Jeho chytľavá “Pošta” natoľko zaujala porotcov, že ho svojimi hlasmi posunuli do ďalšieho kola.

Televízia Markíza pred jeho vystúpením priniesla divákom aj náhľad do jeho ťažkého života, ktorý chytil za srdce mnohých Slovákov. Mladík totiž žije sám s maminou, ktorá je ochrnutá na polku tela, pričom ich provizórne bývanie sa nachádza v rómskej bytovke, bez základného nábytku, ktoré sa tým pravým domovom pre dospievajúceho chlapca dá len ťažko nazvať.

Nadácia televízie Markíza sa rozhodla Lackovi pomôcť a vyhlásila finančnú zbierku, ktorá trvá do nedele 25. marca. No keďže hosťom v piatkovom Teleráne bol práve skromný mladík, Kvetka mu v priamom prenose prezradila sumu, ktorú sa zatiaľ podarilo prostredníctvom nadácie vyzbierať. Je to zároveň dôkazom, že ľudia majú obrovské srdce a dokážu pomôcť tým, ktorí to v núdzi skutočne potrebujú.

Pre Lacka a jeho maminu sa zatiaľ podarilo vyzbierať úžasných 32-tisíc eur, pričom zbierka stále prebieha a suma sa môže ešte zvýšiť. Dojatý Laci prezradil, že sa určite s maminou presťahujú do lepšieho bývania a zároveň poďakoval všetkým, ktorí prispeli.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram