Uplynulý víkend bol opäť venovaný obľúbenej relácií V siedmom nebi, ktorá netrpela núdzou o srdcervúce príbehy. Diváci mohli vidieť rôzne osudy ľudí, ktoré musia chytiť za srdce takmer každého Slováka. Fanúšikovia považujú Vila Rozborila za šľachetného muža, ktorý by sa pokojne mohol objaviť aj na inej pozícií na Slovensku.

Rozboril každý týždeň pred odvysielaním novej epizódy organizuje na sociálnej sieti určitú výzvu, čím sa snaží upozorniť divákov na jeho reláciu. Ani naposledy to bolo inak. ,,Tak si urobme našu tradičnú aktivizáciu. Dajme hneď teraz LAJK všetci, čo ideme dnes večer pozerať. Dáme aspoň 3 000 lakov do začiatku relácie?“ zvedavo sa pýtal moderátor.

Daný príspevok si nakoniec získal viac ako 9-tisíc lajkov a množstvo pozitívnych komentárov. Medzi nimi sa však objavila prosba Slováka Dušana, ktorú podporili desiatky fanúšikov. Zúfalého muža totiž trápi, že neverí ani jednému kandidátovi na prezidenta, čo však neplatí o jojkárskom moderátorovi.

Dušanova výzva

,,Vilko, prosím ťa. Mám na teba prosbu, skús o nej vážne pouvažovať. Keď kukám na tých slniečkárov, vlastizradcov, mafiánske bábky a iný odpad, čo sa nám hlásia na prezidentskú stoličku, má človek chuť sa zrieknuť slovenského občianstva, aby si z tej žumpy a hnoja nemusel vyberať. Rád by som, aby si si podal žiadosť a hlásil sa ako slovenský prezident.

Máš dobre srdce, hlavu na správnom mieste a tony pozitívnych myšlienok. Si ako slnko, ktoré každé ráno vychádza, aby sa na nás usmievalo. Rozhodne by si bol najlepší slovenský prezident a človek, ku ktorému by ľudia vzhliadali, pretože z dobrého môže vyrásť už len ešte lepšie. No a ty si ako anjel, ktorého zoslalo ľuďom samo nebo. Keby si kandidoval, mám si z koho vybrať, takto mi neostáva iné, len neprísť alebo vhodiť prázdny hlasovací lístok. Menšie zlo neexistuje, lebo menšie zlo je stále zlo,” verejne vyzval Vila jeho verný fanúšik.

Zdroj: Facebook/Vilo Rozboril  |  Foto: Facebook/Vila Rozboril, Pixabay