Pred pár hodinami sa internetem začalo šíriť video nahnevaného otecka, ktorý bol nútený navštíviť košickú pohotovosť so svojím 5-mesačným synčekom. V priebehu dlhého čakania zverejnil odkaz pre politikov, pričom opäť upozornil na katastrofálny stav slovenského zdravotníctva. Svoju reakciu pridal aj ďalší odvážny muž, ktorým príspevok mladého otca doslova otriasol.

Gabriel cestoval 40 kilometrov na centrálny príjem Detskej fakultnej nemocnice so svojím 5-mesačným synčekom a po príchode zostal v nepríjemnom šoku. Dve hodiny totiž strávil s plačúcim bábätkom na chodbe, keďže na celej pohotovosti slúžil iba jeden lekár. Video, ktoré spravil počas čakania, pobúrilo Slovákov a momentálne ho zdieľalo viac než 40 tisíc ľudí.

Na odkaz otecka, ktorá mal v náručí plačúce dieťa, zareagoval ďalší muž, ktorý však poslal poslancom omnoho ostrejší odkaz a servítku pred ústa si rozhodne nedáva. Ide o rapera, ktorý je známy pod pseudonymom Kardio Stres Enklava. ,,Pokiaľ s tým neurobíme niečo teraz, tak sa to nikdy nezmení. Generácia po nás sa na nás vy*ebe, tak ako mi teraz je*eme na tú staršiu generáciu. Ľudia, ja vás chcem poprosiť, aspoň vás mladých. Kým je to možné, priložte ruku k dielu…. Keď oni zbadajú, že sa ich nebojíme až vtedy bude šanca, že sa niečo zmení,“ uviedol v odkaze nahnevaný raper.

Raper reaguje na toto video:

Zdroj: Facebook/Kardio Stres Enklava, Gabriel Elias  |  Foto: Facebook/Gabriel Elias, Facebook/Kardio Stres Enklava  |  Video: Facebook/Kardio Stres Enklava, Facebook/Gabriel Elias