V Novom Meste nad Váhom malo približne rok dochádzať k týraniu 4-ročného chlapčeka. Jeho 37-ročná matka je momentálne v rukách vyšetrovateľov po tom, čo mala synčeka biť, no aj vulgárne mu nadávať či vyhrážať sa mu, že ho dá preč. Chlapček mal na tele podliatiny aj hematómy.

Ako informuje na sociálnej sieti trenčianska polícia, v Novom Meste nad Váhom malo dôjsť k šokujúcemu prípadu. 37-ročná matka mala približne rok, konkrétne od minulého leta, ubližovať svojmu 4-ročnému synčekovi fyzicky aj psychicky.

Mala mu opakovane vulgárne nadávať, kričať po ňom a vyhrážať sa, že ho dá preč a vzbudzovať v ňom pocit viny za nezhody jej partnerského vzťahu. Žena ho mala opakovane a pravidelne udierať po tele, ale aj po hlave,“ píše polícia. Chlapček mal po tele na rôznych miestach hematómy aj podliatiny.

Žena skončila v rukách polície a aktuálne je obvinená zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby. Po návrhu vyšetrovateľa a súhlase sudcu je stíhaná väzobne. „Za uvedený trestný čin obvinenej žene v zmysle zákona hrozí trest odňatia slobody na sedem až pätnásť rokov,“ doplnila polícia. Podobný prípad zaznamenala polícia v lete v Šali, kedy týrajúca matka po odhalení prípadu skončila po zrútení na psychiatrii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj , Unsplash