Viktor Vincze sa už neraz dostal pod paľbu kritiky kvôli svojmu sobášu s moderátorkou Adelou. Nedávno sa našla opäť jedna Slovenka, ktorá to moderátorovi poriadne vytmavila. Reakcia Viktora však na seba nenechala dlho čakať.

Viktor Vincze sa už nejedenkrát stal terčom kritiky Slovákov. Najviac diskutovanou témou je pritom jeho orientácia či pravý dôvod toho, prečo si zobral za manželku našu najúšpešnejšiu moderátorku Adelu. Moderátor, ktorý nedávno vyrobil trapas na markizáckom Dni otvorených dverí, keď sa Kvetka skoro udusila, si ale musel vypočuť ďalší náklad na svoju adresu.

Istá Sára sa totiž do Viktora obula s tvrdými slovami: “Všetci vieme, že si si zobral Adelu len preto, aby si ľudia nemysleli, že si gay,” napísala mu na rovinu. Reakcia Viktora na seba ale nenechala dlho čakať.

Adelin manžel Sáre okamžite ponúkol jednoduché a ironické vysvetlenie. “Presne tak. A pritom si si nevšimla, že ona je chlap. Takže som vás prekabátil a ešte mám aj pravú lásku pre seba,” zasmial sa. Viktor sa netají tým, že si občas s Adelou čítajú diskusie pod článkami o nich, pričom z jeho slov je jasné, že videl aj početné narážky ľudí na výzor Adely. Ostrú konverzáciu zároveň zverejnil aj na sociálnej sieti so slovami, že slečnu zrejme zaujali jeho ekotémy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/viktorvincze