Kristína Tormová sa konečne dočkala a jej tretie bábätko je už na svete. Herečka má na sociálnej sieti veľké množstvo fanúšikov a s radosťou sa s nimi delí o každodenné zážitky trojnásobnej mamičky. Najnovšie sa však nestretla s pochopením zo strany ženy, ktorá jej dopriala poriadnu kritiku.

Kristína sa pravidelne prihovára svojím fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete, kde opisuje svoje skúsenosti či otvorene vyjadruje názory aj ku kontroverznejším témam. Nie raz sa dočkala kritiky, no dokázala ju zaklincovať sebe vlastným humorom. Ani tentokrát tomu nebolo inak.

O slovo sa totiž prihlásila istá Dagmara, ktorá sršala hnevom na všetky strany. „Pani alebo slečna Kristína. Uvedomujete si, ako svojimi príspevkami o „dokonalom vzťahu, materstve” ubližujete ostatným, hlavne nezrelým mamičkám, dievčatám??!!! Vytvárate ilúziu o živote, vzťahu. Vy – ktorá sa rozviedla s dvojičkami, nemala problém sa za chvíľu potom zoznámiť, vydať, otehotnieť, porodiť s novým mužom…!!! Vy sa teraz predvádzate, ako keby to bolo normálne???!!! Vysvetlite, prosím, všetkým ženám, dievčatám, ako sa to dá?! Lebo celý váš život mi príde len ako HRA, za ktorú máte celkom slušne zaplatené. Prosím, nemotajte hlavy slušným ľuďom, hlavne ženám… dievčatám,” prskala na všetky strany nazlostená Slovenka.

Tormová sa však nenechala zdeptať a rozhodla sa zareagovať odpoveďou so štipkou irónie. „Mám to zaplatené celé. JOJ-ka to platí. To točím takú reality show, viete? Len, teda snažíme sa s dramaturgom a scenáristami robiť na tom, aby to práveže nepôsobilo dokonale… že teda, aby to bolo plné fu…upov a obyčajných situácií. No nič, asi ich budem musieť vymeniť. Ďakujeme v mene tímu TV JOJ za spätnú väzbu. P. S.: S dvojičkami som sa nikdy nerozviedla. Stále sme spolu. Ale je pravda, že občas nám to škrípe,” reagovala hviezda jojkárskeho seriálu Som mama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/kristina.tormova