Je tomu len zopár dní, čo sa na slovenské televízne obrazovky vrátila jedna z najúspešnejších telenoviel všetkých čias, argentínska romanca Divoký anjel. Mimoriadnu popularitu na našom území si však získal aj kolumbijský seriál Skrytá vášeň, pričom hlavného protagonistu sa podarilo zbaliť krásnej Slovenke!

Bronislava Gregušová (30), finalistka súťaže Miss Slovensko 2015, sa už onedlho stane mamičkou vytúženého bábätka, ktoré porodí lámačovi ženských sŕdc. Sympatická modelka tvorí už zopár rokov šťastný pár s kubánskym hercom Mariom Cimarrom (51), pričom dvojica sa spoznala absolútnou náhodou. „Od chvíle, keď sme sa stretli, keď som sa ponúkol, že ťa odfotím, som vedel, že sa k sebe perfektne hodíme,” povedala svojho času zamilovaná hviezda telenovely Skrytá vášeň.

Spolu s Broňou sa momentálne teší na príchod svojho prvého potomka, kým len prednedávnom budúci rodičia informovali fanúšikov, že dieťatko sa bude volať podľa pohlavia Brando alebo Briana. “Už teraz si milovaný/á celými našimi srdcami, telami a dušami. Postaráme sa o teba ako o zázrak, ktorým si,“ napísala hrdá mamička na sociálnej sieti. Ako sa napokon ukázalo, rodáčka zo Slovenska porodí svojmu partnerovi dievčatko Brianu, a tá bude mať priezvisko po oboch rodičoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/bronigregus