Zdá sa, že v posledných týždňoch zahltili sociálne siete predovšetkým správy o koronavíruse, z čoho začínajú byť Slováci čoraz viac unavení. O zmenu témy sa uplynulý víkend postarala neznáma Slovenka, ktorá tentokrát prišla s novým coverom ohľadom štandardne tabuizovanej témy.

Všetky ženy sú mesiac čo mesiac vystavované nepríjemným symptómom, ktoré sú úzko späté s menštruáciou. Témy, o ktorej sa štandardne v spoločnosti nehovorí a stále ostáva akýmsi tabu, sa tentokrát chytila Slovenka s pseudonymom Nas*atá žena. Neznáma červenovláska zaznamenala už v minulosti úspech s covermi známych hitov pod názvami Je mi zle, Polohrubá múka či Každá mama máva stres, no teraz si vybrala celkom nečakaný smer.

Do notoricky známej skladby od Bonnie Tyler naspievala vtipný text ohľadom PMS, s čím sa podľa reakcii na sociálnych sieťach stotožnili tisícky žien. „Tentokrát som siahla na absolútne dno vlastnej dôstojnosti a posúvam Vám cover ohľadom toho, čo zažíva KAŽDÁ jedna z nás mesiac čo mesiac. Uvedomujem si, že niektoré veci by mali ostať tabu, ale… Upozorňujem, zopár obrazov nie je vhodných pre citlivé povahy,“ uviedla komička k skladbe, pričom si sama uvedomuje jej kontroverziu. Ako však spieva v refréne, v ktorom sa našli dievčatá všetkých vekových kategórii: „Pozná to každá teenagerka, ale aj drzo dospelá, keď na bolestivé kŕče ti ani ružová tabletka nezaberá.“ Súhlasíte s ňou aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: YouTube