Patrí k najúspešnejším slovenským herečkám, je hviezdou mnohých česko-slovenských filmov a stále je verná aj divadlu, ktoré nadovšetko miluje. V posledných mesiacoch sa šepkalo, že by mohla byť v radostnom očakávaní. Po neustálych špekuláciách napokon prehovoril jej partner.

Pred pár týždňami sa v Prahe uskutočnila premiéra filmu “Známí neznámí“, na ktorej sa objavila aj herečka Táňa Pauhofová. Jej outfit v podobe voľnej blúzky a pohodlných nohavíc vyvolal špekulácie, že je 38-ročná umelkyňa v radostnom očakávaní. Známa ryšavka však držala bobríka mlčanlivosti.

K tehotenstvu sa napokon vyjadril až herečkin manžel a zvukový inžinier Jonatán Pastirčák. Rodáčka z Bratislavy sa s ním dala dokopy pred takmer troma rokmi a minulý rok sa im podarilo utajiť svadbu, ktorá sa mala uskutočniť niekedy v lete.

Pastirčák je z faktu, že bude otcom nadšený, a novinku, o ktorej sa tak dlho šepkalo, potvrdil. ,,Áno, je to fantastická správa. Teším sa, že budem otec. Samozrejme, že človeku napadne, že dieťa príde do ťažkých časov. Je to zvláštne, lebo život je zároveň najväčší dar,“ uviedol pre magazín Šarm, pričom Táňa by sa mala nachádza už v piatom mesiaci tehotenstva.

Aktuálne FOTO tehotnej Táni Pauhofovej nájdete >>>TU<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: IG/lucie.sinkova, Depositphotos.com