Známa slovenská herečka, ktorá sa objavuje aj v obľúbenom seriáli Oteckovia, skončila po vážnom úraze v nemocnici. Divadlo muselo pre jej zdravotný stav zrušiť predstavenia.

Známa slovenská herečka Božidara Turzonovová (76) je na slovenskej filmovej scéne už neuveriteľne veľa rokov a najnovšie potešila svojich fanúšikov návratom na televízne obrazovky.

Prijala totiž ponuku zahrať si v našom mimoriadne obľúbenom seriáli Oteckovia, kde stvárňuje postavu Judity König, prísnej expertky na slušné správanie. Herečka postaví do pozoru všetkých oteckov ale aj mamičky a rodinám netoleruje žiadne nevyberavé spôsoby správania.

Turzonovová ale podľa najnovších informácií divadla skončila po úraze v nemocnici a momentálne musí SND rušiť predstavenia: “Z dôvodu akútnej zdravotnej indispozície účinkujúcej pani Božidary Turzonovovej, ktorá si nešťastne zlomila ruku, rušíme najbližšie predstavenia Ruských denníkov bez náhrady,” píše sa na stránke.

Známa tvár zo seriálu Panelák mala pritom stvárniť v Ruských denníkoch postavu Máše, ktorú ale zdá sa, neodohrá. Pani herečke prajeme skoré zotavenie.

Obľúbená herečka si zlomila ruku
V divadle SND museli zrušiť predstavenia

Zdroj: Facebook│ Foto: Instagram, TV Markíza