Utorkové protivládne protesty vyvolali reakcie aj u známych tvárí šoubiznisu. Zareagovať sa rozhodla aj slovenská speváčka, ktorá adresovala nečakané slová novinárom, no aj Matovičovi. Práve na jeho adresu vzniesla aj kritiku, no upozornila na dôležitú vec.

V utorok sa Bratislavou ozývali hlasy protestujúcich ľudí a medzi rečníkmi nechýbal ani Robert Fico či Marian Kotleba. Protivládne protesty sa skončili aj zraneniami v radoch polície či demonštrantov. Krátko na to vyslal jasné stanovisko Roman Mikulec, ktorý plánuje udeliť identifikovaným účastníkom bez rúška pokuty, kým výtržníkom, ktorí hádzali do polície pyrotechniku, hrozí niekoľkoročný pobyt za mrežami.

K protestom sa kriticky vyjadril aj známy a populárny herec Dano Heriban, ktorého súčasná situácia poriadne naštvala. O protestoch, ako aj o Matovičovi napokon prehovorila i speváčka a podnikateľka Dorota Nvotová, pričom popísala, ako vníma premiéra so všetkým, čo k nemu patrí. “Tie isté médiá, ktoré vehementne podkopávajú túto vládu už mesiace, sa teraz čudujú, že vonku sú námestia plné agresívnych pablbov. Lenže ono je to ruka v ruke, vážení. Áno, Matovič robí detinské chyby, ale nie je mafián, gestapák, vrah, zlodej ani nič z toho, z čoho bol včera na uliciach označovaný. Je to nešťastník s dobrým úmyslom, trochu premršteným egom a unáhlenými prstami na mobile,” uviedla na rovinu.

Poukázala zároveň aj na výsledky, ktoré sa za novej vlády dosiahli: “A pritom sa tu deje aj veľa výborných vecí. Mafiáni a vychcaní hajzlíci, ktorí nám tu vládli a profitovali na našej krajine, sú zrazu za mrežami… Nie všetci, ale všetci to ani nebudú, keď budete v tomto pokračovať. Dávate tým joystick Ficovi, ktorý potom vybľakuje pred davmi… Vidíte sa? Rozumiete? Máte aj vyššie porozumenie ako žabomyšie vojny? Vidíte ten celok? Pozrite sa, koho sme tu mali pred rokom. Zabúdate rovnako rýchlo, ako dav ľudí, ktorý včera na mierku vyhukoval, že chce naspať Rusov,” rozohnila sa Dorota, ktorej slová stoja za zamyslenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Dorotka Nvotová │ Foto: Facebook/Dorotka Nvotová, YouTube/Denník N