Známa slovenská speváčka, a zároveň dcéra populárnych rodičov, je jedno prekvapenie za druhým. Sympatická štyridsiatnička sa nedávno po diaľnici vracala z operácie oka, keď ju zastavila nehoda. Tá upchala cestu na dlhší čas, no hudobníčka sa vynašla a čas využila po svojom!

Známu manželskú dvojicu Feldekovcov netreba nikomu predstavovať. Humoristka Oľga Feldeková a spisovateľ Ľubomír Feldek však vychovali aj poriadne vtipnú dcéru s nemalou dávkou nadhľadu. Speváčka Katarína Feldeková sa totiž pred pár dňami postarala o rozruch na diaľnici.

Šansoniérka má 44 rokov, pričom je zjavné, že kašle na to, čo si o nej myslia cudzí ľudia. Keď sa totiž vracala z operácie oka na zvolenskej klinike, na rýchlostnej ceste do Bratislavy uviazla v kolóne. Dôvodom bola dopravná nehoda, ktorá mnohým vodičom predĺžila cestovanie a plány.

Katka sa ale rozhodla, že nebude len tak nečinne sedieť vo vozidle a čas si spríjemnila po svojom. Vytiahla karimatku, ktorú rozložila rovno na diaľnici a vybrala sa v plavkách chytať bronz. Netradičný pohľad sa tak naskytol všetkým vodičom, ktorí čakali v autách, kým sa speváčka opaľovala na mimoriadne neobvyklom mieste. Speváčka Dorota Nvotová zas nedávno priznala, že ju po pľúcnej embólii trápi ďalší zdravotný problém.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Katarína Šimurka Feldeková