Na sociálnych sieťach počas uplynulého víkendu výrazne zarezonoval trúfalý príspevok majiteľky estetickej kliniky, ktorá sa mimoriadne nelichotivo vyjadrila k ženám plnších tvarov. Aj keď sa neskôr snažila svoje tvrdenie ozrejmiť, široká verejnosť si už vytvorila vlastný názor. 

Vizážistka Michaela Rujaková, ktorá sa svojho času objavila aj v šou Nákupné maniačky, kde sa prezentovala ako jedna z top beauty expertiek a make-up artistov sveta, poriadne prestrelila. Brunetka totiž na sociálnej sieti zdieľala v rámci príbehov drsné vyjadrenie, ktorým si rypla do žien plnších tvarov. Podľa jej názoru by mali na Instagrame zdieľať fotografie len ženy, ktoré majú dobré postavy.

,,Pozerať sa na nechutné a nakysnuté mľandravé telá je viac odpudivé ako “ošmatlané boty”,“ napísala mimoriadne kriticky výrazne „vylepšená“ brunetka z Vranova nad Topľou. ,,Každá, ktorá sa chce ukazovať, by mala v prvom rade vyzerať, lebo je síce fajn akože “vaše sebavedomie”, ale realita je taká, že je to odpudivé,“ pokračovala ostrými vyjadreniami Michaela, ktorá údajne mienila poukázať len na to, že aj plnšie ženy môžu byť vďaka cvičeniu pevné.

Slovenská make-up artistka, ktorej služby využívajú viaceré zvučné mená domáceho šoubiznisu, medzi inými aj Celeste Buckingham či Tereza Mašková, si však poriadne zavarila, nakoľko na sociálnych sieťach schytala extrémny náklad od širokej verejnosti. O pár hodín neskôr tak chcela svoje vyjadrenie upresniť a uviedla, že aj kypré dámy môžu byť pevné, ak cvičia. Ako príklad uviedla modelku, ktorú obdivuje, avšak tej, žiaľ, k postave presýpacích hodín v skutočnosti dopomohli chirurgovia. Ako sa zdá, toto bol poriadny krok vedľa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Michaela v Nákupných maniačkach

Zdroj/Foto: Instagram/michaelarujakova, makeupbykatka