Známej slovenskej speváčke sa svadba podarila až na povestný tretíkrát, i keď chvíľu to vyzeralo, že z obradu nič nebude. Napokon do toho ale zamilovaná dvojica skočila a o pár dní oslávia svoje prvé výročie.

Známa slovenská muzikálová speváčka Katarína Hasprová (46) dnes oslavuje svoje narodeniny, no o pár dní bude mať dôvod na ešte väčšiu radosť. V septembri totiž oslávi prvé výročie sobáša so svojím manželom, hercom Ivanom Vojtekom. Svadba ale v prípade tejto dvojice nebola taká samozrejmá a všetko sa mohlo skončiť úplne inak.

Katke sa totiž pre obrovskú pracovnú vyťaženosť podarilo vydať až na tretíkrát. Najprv zrušila svadbu v roku 2014, keď ju čakalo druhé kolo kastingov do muzikálu Jesus Christ Superstar, druhýkrát v 2015 kvôli premiére rovnakého muzikálu, po ktorom už neostal čas na prípravu svadby.

Obrad sa tak konal až v septembri 2017, hoci sa v tom čase dcéra Soni Valentovej pripravovala na muzikál Mamma Mia. Vtedy speváčka uviedla, že tentokrát si už snáď nájde jedeň voľný deň a ten si naozaj našla. O pár dní na to sa vydala na Bratislavskom hrade, foto >>> TU <<<, no s Vojtekom si svoje áno povedali len v komornom obklopení najbližších a následná svadobná hostina sa nekonala.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook, YouTube