Jojkárska kulinárska súťaž Bez servítky tento týždeň pohostí známe televízne tváre. Za hrnce sa postavia slovenskí komici ako Juraj Šoko Tabaček či obávaný talentový kat Jaro Slávik. Ako dopadne popri žartovaní ich varenie, sa dozviete už v najbližších dňoch.

V jojkárskej šou Bez servítky sa minulý týždeň medzi súťažiacimi predstavil aj mladý Marek, ktorý si od divákov i kolegov vyslúžil poriadnu kritiku. Počas nasledujúceho týždňa predvedú svoje kuchárske umenie známe televízne tváre.

Za hrnce sa postavia slovenskí komici, pričom ako prvý si zasúťaží Juraj Šoko Tabaček. Okrem vtipkovania si pre svojich hostí pripraví program v podobe horolezectva na stene. Za Šokom budú nasledovať prípravou svojich veľkolepých menu aj komička Nasi, Michal Szatmary či Samo Trnka.

Obrovským prekvapením bude taktiež účasť komika a prísneho porotcu šou Česko Slovensko má talent. Jaro Slávik sa nakoniec rovnako ako súperi predvedie v kuchyni s varechou v ruke. Ako dopadne varenie našich zabávačov, sa dozviete už v najbližších dňoch. O tom, že o srandu nebude počas natáčania núdza, svedčia aj prvé zábery zo šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Televízia JOJ/Bez servítky