Slovenský komik a moderátor, ktorého si domáce publikum obľúbilo predovšetkým pre jeho ostrý humor a životný nadhľad, priznal prekvapivú informáciu zo svojho súkromia. Bekim Aziri (33) našiel pred rokmi svoje šťastie po boku krásnej partnerky Laury, s ktorou však prekonali vážnu krízu.

Bekim je Slovákom známy ako humorista, ktorého vášeň pre šport posadila na invalidný vozík, avšak ani napriek nepriazni osudu nezatrpkol a fanúšikom rozdáva smiech i životný nadhľad. Sympaťák, ktorý okrem iného vydáva aj podcast s názvom To nemyslíš vážne, si do poslednej epizódy zavolal svoju príťažlivú manželku Lauru, s ktorou odpovedali na mnohé otázky poslucháčov.

Okrem typických vzťahových zaujímavostí však prekvapili aj verejným priznaním, že nie vždy bolo všetko v ich vzťahu ružové. „Presne pred rokom, po šiestich rokoch vzťahu, sme spolu neboli 3 alebo 4 mesiace. A dokonca sme ani spolu nebývali 2 mesiace,” prezradil o kríze, ktorú mali tesne pred svadbou.

„Myslím si, že sa to vďaka tomu celému pohlo dopredu. Síce potom som urobil veci, ktoré som nemusel. Ale život je taký a už to nevrátim naspäť. Čiže, keď sa ma niekedy niekto opýta, či niečo ľutujem, tak hej, pár vecí áno. Ale v podstate nám to pomohlo,” doplnil otvorene, čo prekvapilo množstvo fanúšikov dvojice.

Ako zároveň dodali, odlúčením si začali jeden druhého viac vážiť a uvedomili si, že komunikácia vo vzťahu je zásadná. Následne si k sebe dvojica opäť našla cestu, pričom k žiadosti o ruku došlo na Bekimove narodeniny kurióznym spôsobom. Prsteň si totiž odložil do trenírok a ako to celé dopadlo?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/bekimko | Video: YouTube