Slovenský raper, ktorý sa tešil veľkej popularite, má poriadny problém. Ešte v roku 2011 mal totiž fungovať ako díler metam*etamínu, pričom skončil minulý rok ako obvinený v rámci akcie Venal 6. Vo štvrtok si vypočul nemilosrdný verdikt súdu, ktorý ho posiela na 10 rokov za mreže.

Známy slovenský raper Palermo poputuje do basy. 36-ročný Pavol Mlynárik mal totiž ešte v roku 2011 pôsobiť ako díler per*itínu, pričom sa k skutku priznal a podrobne o minulosti prehovoril aj v nedávnom rozhovore na YouTube, rozhovor >>> TU <<<.

Palermo bol obvinený ešte minulý rok spolu s ďalšími osobami a vo štvrtok sa postavil pred Špecializovaný trestný súd. Ako informuje Nový Čas, rapera zadržali v rámci akcie Venal 6, v ktorej figuruje aj Roman Doležaj, bývalý partner Marianny Ďurianovej. Raper má po vynesení rozsudku o 10-ročnom treste právo na podanie odvolania.

Súd zvážil všetky poľahčujúce okolnosti vo vzťahu k môjmu klientovi. Trest považujeme za zákonný a správny. Ponechali sme si lehotu na podanie odvolania,“ odvetila Palermova obhajkyňa Ivana Kochanská. Súd s predsedníčkou senátu Pamelou Záleskou pritom ocenil mimoriadnym znížením trestov to, že obžalovaní sa k činom doznali. Z 13 obžalovaných osôb sa ešte sedem nepriznalo, kým v ich prípade proces na súde pokračuje ďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  cas.sk │ Foto: YT/ABY_SI_ VEDEL