Obľúbený slovenský spevák zaskočil fanúšikov najnovšou fotografiou, ktorú zverejnil na sociálnej sieti Instagram. Nakoľko si na nej zakrýva takmer celú tvár, mnohí by ho na snímke možno ani len nespoznali. O to viac všetkých prekvapil, keď prezradil, že v najbližších týždňoch si bude musieť zrejme vytrpieť ešte poriadne veľa bolesti.

Mário ,,Kuly“ Kollár (47), líder kapely Desmod, je čoraz viac v kurze. Okrem vypredaných koncertov sa stal porotcom v šou Tvoja tvár znie povedome, pravidelne hosťuje v markizáckej relácií Chart Show a najnovšie moderuje novú reláciu pod názvom “IQ TAXI“. Hviezda Markízy si zrejme uvedomila, že je načase zapracovať na svojom vzhľade, pričom ako prvé prišli na rad zuby.

Spevák už totiž podstúpil operáciu, ktorá trvala 5 a pol hodiny. ,,Prvá pooperačná kontrola dopadla dobre. Chcem sa poďakovať doktorom a Bohu. Ešte 4 operácie a budem šelma zubatá,“ napísal k fotke, kde má slnečné okuliare, no predovšetkým ústa zakryté šálom. Kuly zrejme zatúžil po žiarivom úsmeve, ktorý sa stane skutočnosťou už čoskoro.

Zdroj: Instagram/kuly.kollar.mario  |  Foto: Instagram/kuly.kollar.mario, Pixabay