Pre podnikateľov je tento rok nesmierne ťažký. Mnohí sa ešte nestihli zotaviť z opatrení z prvej vlny koronavírusu a už musia bojovať s druhou vlnou, ktorá je ešte náročnejšia. Finančná situácia sa tak u viacerých natoľko zhoršila, že sú nútení zatvárať svoje podniky. Medzi nimi je aj známy slovenský spevák.  

Slovenského speváka Roba Pappa okrem hudby živila aj kaviareň nachádzajúca sa v jednom z bratislavských biznis centier. V podniku pracoval iba on a jeho manželka Veronika. 38-ročný umelec však pred pár hodinami oznámil, že kaviareň musí napokon zatvoriť.

Opatrenia nariadené vládou v druhej vlne už podnikateľ nezvládol. ,,Do piatku musíme uvoľniť priestor. Na prenos niektorých zariadení sú potrební štyria chlapi. Som tu ja, troch ešte potrebujem. Keďže je zákaz vychádzania, kamoši mi pomôcť nesmú,“ vysvetlil Papp na sociálnej sieti.

Napokon sa rozhodol požiadať o pomoc samotného premiéra. ,,Rád by som sa opýtal, pán Igor Matovič, či mi uvoľníte na zajtra troch vojakov alebo môžem poprosiť troch policajtov, ktorí ma možno zajtra po ceste z domu skontrolujú. Ďakujem za radu, náš pán premiér,“ s iróniou poznamenal spevák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Robo Papp  |  Foto: FB/Robo Papp, Sit Down s Veronikou, Igor Matovic