Erik Kaliňák patrí zatiaľ medzi najmladších politikov na našej scéne, no po boku Roberta Fica sa na tlačových besedách objavuje so skalnou pravidelnosťou. Priestor dostáva aj v politických reláciách či v rozhovoroch pre viaceré médiá. 

Synovec svojho slávneho strýka Roberta Kaliňáka sa navyše aj na sociálnej sieti pravidelne obúva do súčasnej vlády. Okrem toho ale na seba v minulosti prezradil i zarážajúce informácie o tom, že mal skúšať marihuanu. A práve o tejto rastlinke rozprával aj v poslednom rozhovore na YouTube s redaktorom Adelom Ghannamom.

Už z nadpisu rozhovoru „Erik Kaliňák zo Smer-SD: Marihuanu som mal, no nevdychoval som ju do pľúc“ je zrejmé, že pôjde o poriadne kontroverzné témy. Zvláštne vyjadrenie Erika Kaliňáka zrejme pobavilo aj slovenského speváka Jakuba Petraníka, ktorý si na sociálnej sieti nedával servítku pred ústa. Na adresu mladého Smeráka sa totiž vyjadril značne kriticky: „Inak práve pozerám rozhovor s mladým Erikom Kaliňákom. To bol asi fakt krok vedľa, nie? Však to je strašné tupelko,” pobavil sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jakub Petraník │ Foto: YT/REFRESHER SK