Slovenský spevák zo známej kapely má v posledných týždňoch poriadny pech. Ešte začiatkom decembra sa stal účastníkom nepríjemnej dopravnej nehody, z ktorej, našťastie, vyviazol bez vážnych zranení. V januári ale skončil v nemocnici opäť, tentokrát však musel pod nôž.

Spevák Jozef „Spoko“ Kramár z kapely Smola a Hrušky má momentálne smolu aj vo svojom súkromnom živote. Ešte začiatkom decembra sa stal účastníkom veľmi nepríjemnej autonehody, ktorá sa mohla skončiť tragédiou. Spolu so svojím zvukárom vtedy skončil v nemocnici, hoci vyviazol bez vážnejších zranení.

Pred pár hodinami sa však fanúšikom na sociálnej sieti prihlásil opäť z nemocničného lôžka v Spišskej Novej Vsi. Tentokrát Jozef skončil na operačnom stole, keďže ho potrápil pruh. „Mám za sebou prvú operáciu v živote, hernia pupku (aka Pruh). Cítim sa fajn a verím, ze všetko bude fajn. Veľká vďaka všetkým zainteresovaným, celému personálu a hlavne Mudr. Štefanko,“ vyjadril vďaku.

Spevák si tiež pochvaľuje vybavenie oddelenia i izby, ktoré prirovnal k americkým nemocničným seriálom. Na záver sa poďakoval taktiež ukrajinskému doktorovi a anesteziologičke, ktorí sú súčasťou tamojšieho lekárskeho tímu. „Verím, že čoskoro aj u nich sa bude dať žiť,“ dodáva na margo vojnovej situácie u našich východných susedov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Jozef Spoko Kramár