Známy slovenský boxer a jeho manželka, ktorá ja rovnako športovkyňa, si v minulosti prešli spoločne náročným obdobím, keď prišli o bábätko. Šťastie sa však na nich usmialo opäť a po druhom dieťatku, ktoré priviedli na svet, je pekná svetlovláska opäť v požehnanom stave.

Slovenský športovec Tomi Kid Kovács má dôvod na obrovskú radosť. V minulosti totiž jeho milovaná manželka a rovnako športovkyňa Dominika prišla o bábätko. Osud im však napokon doprial veľkú rodinu, po ktorej obidvaja tak veľmi túžili.

Ako oznámila sympatická svetlovláska na sociálnej sieti cez kreatívne video, je po tretíkrát tehotná. K 10-ročnému Kristiánovi a 2-ročnému Dávidkovi by tak už o pár mesiacov mal pribudnúť ďalší súrodenec. Hoci si bližšie detaily nechala dvojica zatiaľ pre seba, fanúšikom oznámili aspoň radostnú správu.

Vo videu má Tomi v rukách tri balóny, pričom dva z nich podá do rúk svojim synom. S tretím pokľakne k Dominikinmu brušku, ktoré sa už viditeľne zaokrúhľuje. Boxer zároveň v komentároch uviedol, že tieto zábery nepotrebujú žiadny popis. Nedávno sa zas známy markizák tajne oženil, pričom túto správu vyzradila jeho kolegyňa rovno v Športových správach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/dominikakidkovacsofficial