V televízii Markíza pôsobia mnohí kolegovia ako jedna veľká rodina. Dobrými vzťahmi sa môžu pochváliť aj moderátorské tváre športu, ktoré sa prihovárajú divákom ihneď po Televíznych novinách. Janka Hospodárová tentokrát na záver všetkých prekvapila nečakanou správou.

V modrožltej televízii panuje medzi moderátormi priateľská až rodinná atmosféra a mnohí sa kamarátia aj mimo televíznych obrazoviek. To môžu povedať i moderátori Športových novín, ktorí sa divákom prihovárajú krátko po Televíznych novinách. Janka Hospodárová totiž poriadne prekvapila, keď na záver pondelkových správ zverejnila tajnú pikošku zo súkromia svojho kolegu.

Peter Varinský, ktorý spolu s kolegyňou z Reflexu Lenkou Perželovou vychováva maličkú Lyriannku, sa v tichosti oženil! Moderátorka si túto informáciu nechala na rubriku Frajer na záver. „Frajerská trojica, ktorá takto krásne hľadí do svojej spoločnej budúcnosti. Tak, ukážeme si ich? Peťo Varinský sa dnes oženil s našou kolegynkou z Reflexu Lenkou Perželovou a my im aj ich rozkošnej dcérke želáme nekonečné šťastie a lásku,“ uviedla Hospodárová. Televízia zverejnila aj záber krásnej rodinky, ktorej sa už v minulosti podarilo utajiť pred verejnosťou narodenie dcérky. Rodina Heribanovcov sa zas pochválila nádhernou novinkou, že sa dočkajú bábätka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: Televízia Markíza, FB/Markíza Šport