Táňa Brunayová pôsobila na Farme po celý čas svojho účinkovania ako drsná žena, ktorú nezlomí nič po fyzickej ani psychickej stránke. O to väčšie prekvapenie prišlo po vypadnutí “Xeny” z duelu, kedy sa farmárka ukázala tak, ako ste ju ešte nevideli!

Táňa sa považovala na Farme za jednu z najsilnejších hráčok, ktorú len tak niečo nezdolá, a to ani po fyzickej, ani po psychickej stránke. Aj Martin Šmahel jej v dome pravdy prezradil, že pôsobí chladne a nie nadarmo volali kučeravú farmárku “Xena”. O to väčší šok nastal po vypadnutí zo statku v dueli, ktorý Táňa jednoznačne prehrala.

Farmárku si všetci pamätali ako drsnú ženu s neposlušnými vlasmi v priliehavých legínach a fitness tope. Svoj imidž si držala celé týždne, a hoci niektoré dievčatá sa na Farme poctivo maľovali každé ráno, Táňa si s vizážou ťažkú hlavu nerobila. Keď však dorazila na stretnutie vypadnutých farmárov, všetci zrejme ostali ako obarení.

Z divožienky z Topoľčian je totiž celkom iná žena a po strapatej farmárke nebolo ani stopy. Táňa si nechala vyžehliť vlasy, nahodila biele šaty, čižmičky a na tvár si naniesla jemný make-up, ktorý ju skvele oživil. Takúto zmenu by ste ale rozhodne nečakali! Čo poviete, pristane to Táni po zmene?

Táňa po zmene

Zdroj | Foto: Instagram, YouTube