Z Hollywoodu sa medzi fanúšikov dostala ďalšia, veľmi smutná správa. Vo veku 62 rokov nečakane odišiel do hereckého neba známy herec, ktorý patril medzi veľkých fešákov. Okrem účinkovania v seriáloch a filmoch sa preslávil aj v reklame na obľúbenú značku cigariet.

Podľa informácií HollywoodReporter vo veku 62 rokov odišiel na večný odpočinok Brad Johnson. Známy herec mal podľa stanoviska hovorkyne Lindy McAlister podľahnúť v Texase  komplikáciám spojeným s Covidom. Šokujúce je, že hviezda zomrela už v polovici februára, no na prianie rodiny ostávala smutná správa v utajení, aby sa pozostalí spamätali zo straty.

Samotná smútiaca rodina uviedla, že napriek skorému odchodu herca na druhý svet žil svoj život naplno. “Brad bol milovaný mnohými a i on im lásku opätoval, bol skutočným priateľom, spoľahlivým kolegom a oddaným manželom a otcom. Nikdy sa na neho nezabudneme a jeho odkaz bude žiť ďalej,” znejú dojímavé slová.

Brad Johnson za sebou zanechal 35-ročnú manželku Laurie a až osem detí. Herec pôsobil v minulosti aj ako rodeo kovboj a model v reklame na cigarety značky Marlboro. Počas kariéry stvárnil množstvo postáv, napríklad v populárnom seriáli Melrose Place či Soldier of Fortune. Zahral si vo filmoch Lef Behind, Ned Blessing, Let votrelca, ako aj v miniseriáli TNT Rough Riders. Po boku známych mien hral taktiež v dráme Stevena Spielberga Always. V Česku zarmútila fanúšikov smrť herca, ktorého brat je ešte známejší herec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: YT/ABC7