Barbora Švidraňová je od mája mamičkou na plný úväzok. O svojho Gabriela sa však musí starať už aj popri práci, ktorou prispieva do tenkého rodinného rozpočtu. O otcovi synčeka totiž prezradila smutnú pravdu.

Barbora Švidraňová a hudobník Francesco si dali po krátkom a intenzívnom vzťahu definitívne zbohom. V máji sa však stala mamičkou malého Gabriela, ktorého s láskou vychováva aj sama. Zatiaľ síce všetko nasvedčovalo tomu, že taliansky muzikant sa s Basie naďalej kontaktuje, aby urdžiaval s chlapčekom vzťah aspoň na diaľku, no pravda je niekde celkom inde.

Všetko sa totiž zmenilo a Barbora pre Nový Čas priznala, že jej expartner už vôbec nie je v kontakte so svojím synom. Dodala, že sa nevidia ani virtuálne a nemajú stretávanie nijako vyriešené. S malým jej tak pomáha aspoň rodina, ktorá sa oňho stará počas speváckych vystúpení.

Speváčka sa totiž musela urýchlene vrátiť do práce a prispieť do rodinného rozpočtu, ktorý ostal na materskej poriadne okresaný. Aj od povinnosti platiť výživné sa totiž Francesco úplne oslobodil: “Áno, vyslovene je to na mne istým spôsobom, ale nehrotila by som to. Pracujem, lebo už potrebujem pracovať,“ dodáva uzmierlivým tónom, z ktorého je zrejmé, že krásna ryšavka si poradí aj bez chlapa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/_basie_