Vera Wisterová sa len pred pár dňami vrátila z USA, odkiaľ si konečne po rozhodnutí súdu priniesla domov svojich dvoch synčekov. Aj keď jej spadol zo srdca obrovský balvan, stále nemá definitívne vyhrané. Navyše vyriekla o synčekoch smutné slová o tom, ako ich poznačili udalosti posledných mesiacov.

Slovenská moderátorka (43) prežila nočnú moru každej matky, keď jej manžel Jeremy Hulsh (41) uniesol v októbri 2019 synov za bieleho dňa rovno z nákupného centra. Celé mesiace zažívala Vera Wisterová hrôzu, akú si vie predstaviť len málokto a netušila, ako sa jej deti majú a či sú v poriadku.

Len pred pár dňami si Vera konečne Harlowa (9) aj Thea (6) priniesla z USA po súdnom rozhodnutí domov na Slovensko. Ešte však nemá vyhraté definitívne, keďže jej manžel podal proti rozsudku odvolanie. Navyše sa musí postarať o to, aby sa jej synčekovia opäť cítili v bezpečí. Podľa slov moderátorky totiž nechcú príliš opúšťať domov: “Deti chcú byť hlavne doma, aj preto žiadnu dovolenku neplánujem. Synovia nechcú chodiť ani na dlhšie výlety, také že s prespaním. Chcú byť naozaj len doma. Teraz sa spolu hlavne prechádzame, to nás baví,” odhaľuje Vera pre Plusku so slovami, že v septembri ich plánuje dať do školy aj škôlky.

Moderátorka, ktorá sa nedávno objavila na akcií Kino pod hviezdami, však dodáva, že ju mimoriadne ťažká životná skúška čomusi naučila. “Táto moja dramatická situácia, ktorú mám za sebou, ma naučila žiť naplno a brať, čo život prináša deň po dni. Asi som prestala plánovať a robiť si plány dopredu. Berieme to tak, že každý jeden deň je nový a z každého jedného dňa sa tešíme.” Vera si tak môže konečne do sýtosti užiť svojich synčekov, s ktorými trávi všetok voľný čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Televízia JOJ, Instagram/verawister