Zo sveta športu dorazila ďalšia veľmi zarmucujúca správa. Vo veku len 39 rokov odišiel na večný odpočinok bývalý majster sveta v streľbe. V pondelok mal byť nájdený s prestrelenou hlavou vo svojom aute pred nákupným centrom v španielskom Madride. V utorok, bohužiaľ, zomrel v nemocnici.

Ako informuje španielsky portál ABC Deportes, vo veku len 39 rokov zomrel bývalý majster sveta v streľbe. Jorge Ballesteros mal byť podľa prvotných informácií nájdený v pondelok vo svojom aute pred nákupným centrom v Madride.

S prestrelenou hlavou bol okamžite prevezený do nemocnice. Na lôžku však, bohužiaľ, v utorok vydýchol poslednýkrát. Smutnú správu potvrdil aj jeho sponzor Double Alpha Academy: “Jorgeova priateľská povaha, vľúdnosť a ochota pomôcť bude v našej streleckej komunite veľmi chýbať,” uviedli.

Jorge, ktorý bol zároveň aj členom polície, vyhral počas svojej športovej kariéry 17-krát Španielsky šampionát, 6-krát Extreme Euro Open šampionát a 3-krát IPSC European šampionát. Vyhral taktiež IPSC Svetový šampionát a World Police Games titul. Športovec za sebou zanechal manželku a dve deti. Hudobný svet zas zarmútila smrť legendárneho gitaristu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: abc.es │ Foto: YT/España Diario, Twitter