Vera Wisterová (42) prežíva nočnú moru, ktorá sa ešte ani zďaleka neskončila. Po tom, čo jej manžel Jeremy Hulsh (40) uniesol dvoch synčekov, sa za nimi vybrala do ďalekej Ameriky. Odtiaľ sa vrátila bez nich, pričom z tváre sa dal moderátorke vyčítať obrovský smútok.

Vera Wisterová prišla už koncom októbra 2019 o svojich milovaných synčekov, keď ich otec odrazu uniesol priamo z nákupného centra a zmizol v Amerike. Pred pár dňami sa vybrala moderátorka za nimi do Chicaga, kde mohla so svojimi deťmi konečne stráviť spoločné chvíle a po dlhej dobe ich objať.

Svoj boj však zďaleka nevyhrala, a hoci televíznej tvári súd povolil ďalšiu návštevu chlapcov už koncom marca, čaká ju ďalší súdny spor. S Theom a Harlowom strávila Vera spoločné dni, no len nedávno opäť pristála na viedenskom letisku Schwechat. Podľa slov Nového Času však bolo vidieť na zničenej moderátorke únavu aj smútok.

Po tom, čím si prešla, sa nie je čomu diviť. Okrem náročného letu sa musela psychicky vyrovnať s ďalším odlúčením od svojich detí, ktoré môže aktuálne navštevovať len za asistencie tretej osoby a v stanovených termínoch.

Vera bola po príchode z Ameriky zničená, foto >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/verawister, YouTube/Kampaň Sedem životov